TOP strony do pobierania gier online

Wpisując w Google “najlepsze filmy” otrzymamy listę najlepszych filmów, ale wpisując “najlepsze strony do pobierania gier”, nie otrzymamy już pożądanego wyniku. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź wydaje się bardzo prosta. O wiele więcej osób korzysta ze stron do oglądania filmów niż pobierania gier. Niemniej jednak branża ta wciąż się rozwija, przez co konieczne jest stworzenie treści, które przedstawią najlepszą stronę do pobierania gier z Internetu.

W poniższym tekście znajdziesz odpowiedź na pytanie, gdzie pobierać gry i dlaczego warto to robić. Jeśli szukasz sprawdzonych gier do pobrania, koniecznie odwiedź stronę z linku poniżej, na której znajdziesz wiele nowszych, jak i starszych gier do pobrania.

PobierajGry.pl — działające gry po polsku

W przypadku gier do pobrania z Internetu warto wspomnieć jedynie o stronie https://pobierajgry.pl. Jest to rozbudowany i prowadzony od 2016 roku portal, który początkowo publikował jedynie informacje o grach oraz recenzje. Z biegiem czasu twórcy stworzyli swój instalator oraz dali możliwość pobierania gier użytkownikom.

Znaleźć tam można zarówno popularne gry jak GTA V czy Far Cry, ale również klasyczne GTA San Andreas czy Mario Super Bros. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Wszystkie udostępnione gry są po polsku. Możesz oczywiście zmienić język na angielski jeśli wolisz, jednak domyślnie, wszystkie są po polsku. Podczas instalacji możesz również zdecydować, czy chcesz dodać mody i rozszerzenia. Te rozszerzają rozgrywkę lub ją ulepszają, a czasem sprawiają nawet, że gra wygląda zdecydowanie lepiej.

W serwisie pobieranie gier odbywa się przy pomocy dwóch metod. Pierwszą jest tradycyjne pobieranie z poziomu przeglądarki. Nie jest to polecana opcja, ponieważ gdy połączenie internetowe zostanie przerwane, cały proces pobierania trzeba zacząć od nowa. O wiele lepszym wyborem jest pobranie dedykowanego instalatora, przy pomocy którego pobieranie odbywa się bez limitów prędkości, a dodatkowo można je pauzować i kontynuować. Jest to bardzo przydatna funkcja szczególnie podczas pobierania dużych gier.

Dlaczego warto pobierać gry komputerowe?

To, że warto pobierać gry z Internetu, wie chyba każdy. Ale jakie zalety niesie za sobą pobieranie gier? Dowiesz się tego z poniższej listy

  • Brak konieczności wychodzenia z domu. Gry możesz pobierać bez konieczności wstawania z fotela. Wystarczy odwiedzić ulubiony portal i znaleźć grę.
  • Znacznie większa ilość gier do wyboru. W sklepach znaleźć można zwykle jedynie najnowsze gry i te, które wciąż cieszą się ogromną popularnością. W przypadku mniej popularnych lub starszych gier znaleźć je można wyłącznie w Internecie.
  • Brak pudełka to mniej plastiku na świecie. Nie kupujesz pudełkowej wersji, dzięki czemu świat jest zdrowszy.
  • Możliwość dodawania rozszerzeń i modów. Gry kupione w sklepach wymagają przeróbek lub nadania uprawnień, by móc instalować dodatki. W tym przypadku wszystko dzieje się automatycznie.
  • Szybki proces instalacji. Kupując grę na płytce, trzeba sporo się naczekać, aż gra się zainstaluje. Po pobraniu gdy z Internetu ta jest gotowa do uruchomienia w kilka minut.

Może Ci się również spodoba